فال ماه
در سایت فال لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
یکشنبه 17 آبان 1388

فال روزانه روزنامه ایران

یکشنبه 17 آبان 1388

نوع مطلب :
نویسنده :

http://h.imagehost.org/0979/Fal_Bia2Model_COm.jpg

فروردین

فال روزانه
از یک مانع بزرگ خلاص شده و نجات پیدا می کنی. این مانع چون زنجیری دست و پای تو را بسته بود و نمی گذاشت آزادانه حرکت کنی. به زودی راحت شده و آزاد از هر قیدی خواهی بود.

اردیبهشت
فال روز
بیهوده ازچیزی نگران می شوی که دلیلی ندارد. هیچ خطری زندگی تو را تهدید نمی کند و تو می توانی با خیالی آسوده به آن ادامه دهی. بهتر است به هدف های بلند مدت فکر کنی تا موفق شوی.
 
خرداد
فال
کار امروز را باید همین امروز انجام داد و آن را به فردا نینداخت. مطمئن باش وقتی برای انجام این کار، امروز دیر باشد، فردا دیرتر خواهد بود و فرصت کمتری پیدا می شود.
تیر
فال مهر
اتفاقی می افتد که تو را آشفته و پریشان می کند. باید بر اعصاب خود مسلط باشی و نگرانی ها را از خود دور کنی. با تدبیر و چاره اندیشی می توان به این مشکل غلبه کرد و دوباره به آرامش رسید.

مرداد
فال مهر ماه
درستکاری همیشه عاقبت نیکی به دنبال خواهد داشت و تنها راهی است که انسان را به سعادت ابدی خواهد رساند. به زیر دستانت کمک کن و به خدا توکل کن که موفق خواهی شد.

شهریور

همیشه فرصت برای انجام کار نیک وجود دارد. اگر قصد و نیت خوبی داشته باشی، شرایط مطلوب آن بدست خواهد آمد. خدا از جایی به بندگانش کمک می کند که دور از انتظار آنهاست.

مهر

با این تصمیم از یک سرگردانی بزرگ نجات پیدا خواهی کرد. باید در تصمیم گیری سریع و قاطع عمل کرد و نگران عواقب آن نبود. اگر اشکالی هم وجود داشته باشد در طول راه می توان آنها را بر طرف کرد.

آبان
 سعی کن راه خوشبختی را پیدا کنی و خود را از این وضعیت نجات دهی و سعی کن در زندگی خود هشیار و خردمند باشی تا به خوشبختی دست یابی.

آذر

برای ساختن یک زندگی نو و جدید باید افکاری نو و تازه داشت. با فکرهای پوسیده قدیمی نمی توان روزگار نویی برای خود ساخت و باید راه های تازه ای را تجربه کرد.
 
دی
عشق یک تولد دوباره است. درست مثل کودکی که از دنیایی وارد دنیای تازه ای می شود، تو را از یک وضعیت به یک وضعیت دیگر می برد. وضعیتی که در آن همه چیز رنگ و طعم تازه ای دارد.

بهمن

اعتقاد و ایمان آدمی، از همه چیز مهم تر است. بر سرهر چیزی می توان معامله کرد و به چانه زنی پرداخت اما وقتی پای ایمان در میان می آید باید اراده و عشقی خالصانه داشت تا رستگار شد.

اسفند

از همسر خود باید همانقدر توقع داشت که در حد توان او باشد. بعضی از ایرادها و انتقادهای تو بی مورد است چون از حد توان او خارج می باشد. سعی کن همیشه یار و پشتیبان او باشی تا خوشبخت گردی.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic