فال ماه
در سایت فال لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
جمعه 29 آبان 1388

فال اسفند ماه

جمعه 29 آبان 1388

نویسنده :

جهت گرفتن فال به لینك ادامه مطالب مراجعه نمایید

http://www1.cs.columbia.edu/~sedwards/photos/germany200603/20060304-6468%20Snowy%20Statue.jpg

فروردین

برای پیشبرد اهدافتان بدون تردید به مشورت نیاز دارید. به ویژه این كه یكی، دو مشكل مالی كوچك در مسیر راه شما وجود دارد كه به زودی برطرف خواهد شد. بهتر است كه شما كوتاه بیایید و دست از سماجت بردارید در امور مالی كه سرانجام مبهمی دارد دخالت نكنید و برای خود دردسر به وجود نیاورید. گر چه شما در كارهایتان جدی هستید اما بی گدار به آب نزنید و مطمئن باشید كه مسیرتان، صحیح است.
همچنین در رسیدن به اهدافتان عجله نكنید، چرا كه باعث بی نظمی در زندگی می شود. در اطراف خود دوستان و مشاوران خوبی دارید كه مشورت با آنها مشكلات شما را حل می كند و آنها راه های درست را پیش پای شما می گذارند. شما عاشق او هستید، اما او درك نمی كند، باید به او فرصت بیشتری دهید.

اردیبهشت
سعی كنید به عقاید دیگران احترام بگذارید، هر كس حق دارد نظر خود را ابراز كند، شما باید گذشت داشته باشید. از نظر عاطفی روزهای پرشوری را پیش رو دارید و در مورد یك مسئله احساسی و عاطفی، دو دل هستید. گاهی به نفع آدم است كه بخشی از منافع خود را فدا كند تا همه آن را از دست ندهد.افكاری بلند پروازانه از دیر باز داشته اید كه خودتان آنها را ساخته اید. در برابر پیشرفت ها به شكست ها نیز توجه داشته باشید، باید منطقی فكر كنید و در انجام كارهایتان منطق و عقل را پیشه سازید. سعی كنید بیشتر به مطالعه بپردازید تا خستگی روحی از شما فاصله بگیرد. با واقعیت ها زندگی كنید و دست از افكار رویایی بردارید كه هم خود و هم دیگران اذیت می شوند. از آن دست آدم هایی نباشید كه عشق را جدی نمی گیرند، دل كسی را شكستید، جبران كنید.

خرداد
حساسیت بیش از حد شما راه رسیدن به اهدافتان را برایتان دشوار می كند. از توقعتان بكاهید و با صبر و درایت، مسائل را بررسی كنید. یك نامه بسیار مهم از راه دور به شما خواهد رسید. این نامه در حل موضوعات خانوادگی كه مدتی است شما را نگران كرده، موثر است. به خود بقبولانید كه هیچ دری برای شما بسته نخواهد ماند. واقع بین باشید و برای خودتان یك تصمیم درست بگیرید. محتاطانه رفتار كنید تا دوستان خود را از دست ندهید. زندگی فراز و نشیب های بسیاری دارد، پس این توقع بی جایی است كه زندگی همیشه یك روال داشته باشد. شما خودتان باید آن را تا حد امكان كنترل كنید. نذری دارید، آن را ادا كنید. اگر به كسی قولی داده اید و نمی توانید عمل كنید، جرات داشته باشید و به او بگویید كه نمی توانید...

تیر
ابرهای تیره به زودی از آسمان زندگی شما بیرون خواهند رفت و دوباره لبخند زندگی را می بینید. درچند روز آینده، احتمال یك سفر كوتاه برایتان هست. افكارتان را كنترل كنید، همیشه افكار انسان به واقعیت نمی پیوندد. سعی كنید توقعات خود را با امكانات موجود هماهنگ تا احساس بی نیازی كنید. اگر صبر پیشه كنید و درست تصمیم بگیرید، مشكلات به مرور حل خواهد شد. فرصت های مناسبی برایتان درراه است اولا احساساتی نشوید و ثانیا عجله نكنید و جوانب را از هر نظر بسنجید. همیشه به یاد داشته باشید كه می توانید با افراد مورد اعتماد مشورت كنید و همواره به دانش خود بیفزاید و در انجام كارها شجاعت نشان دهید. زندگی همیشه روی یك پاشنه نمی چرخد، گاهی اوقات كسی را دوست دارید، اما او شما را دوست ندارد، باید این مسئله را درك كنید.

مرداد
احساسات عاطفی داشتن، خوب است اما نه تا حدی كه به حریم شما لطمه بزند. یك برنامه منظم برای خودتان ترتیب دهید تا مشكلات مالی و خانوادگی حل شود و به نتایج مثبتی برسید. از كاری كه قبلا انجام داده اید و موفق نشده اید ناامید نشوید، دوباره سعی كنید، موفق خواهید شد، البته این بار كارهای قبلی را تكرار نكنید و به راه های جدیدی برای رسیدن به نتیجه بیندیشید ولی سعی نكنید به خاطر ناكامی ها و گناه را به گردن دیگری بیندازید.
سوژه ای ذهن شما را مشغول كرده است. در تصمیم گیری عجله نكنید، بگذارید زمان بگذرد و خود را به خطر نیندازید. قدردان نعمت های بزرگی كه خداوند به شما عنایت كرده، باشید. او بارها عشق شما را جدی گرفته، اما همیشه شما بدقولی كرده اید، درست فكر كنید، او واقعا به شما علاقه مند است.

شهریور
گاهی دچار نوعی سردرگمی می شوید كه به نفع شما نیست. خستگی، علت اصلی بروز این دشواری ها است. به یك استراحت كوتاه نیاز دارید، برای رسیدن به یكی از آرزوهای خود، لحظه شماری می كنید، مقدمات این كار برایتان فراهم شده، اما كماكان باید سختی هایی را متحمل شوید. شاید گاهی اوقات با خود بگویید: (كارهای گذشته من درست نبوده) اما این تفكر صحیح نیست چرا كه شما همچنان باید از استعدادهای نهفته خود بهره ببرید. شما زحمت خود را برای اهدافتان كشیده اید و صبر را پیشه كرده اید پس با كمی دقت، لحظات خوبی را كه در انتظارتان است، بربایید. كدورت هایی كه از دوستان قدیمی داشتید را فراموش و به زندگی جدید فكر كنید.
برای او هدیه ای بخرید و كدورت ها را از دلش در بیاورید، چرا كه او هنوز دوستتان دارد...

مهر
انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید. بگذارید دیگران هم از امكاناتی كه شما در اختیار دارید بهره ای ببرند. ممكن است شما برای حل یك مشكل خانوادگی به داوری بنشینید.با ورود یا ملاقات شخصی به زندگیتان روحیه تازه ای به دست می آورید. درصورت بی خطر بودن راه، قدم در آن بگذارید تا كمتر شكست بخورید. اصولا متولدین این ماه به وفاداری متعهدند، پس از بی وفایی دیگران دلخور نشوید. دشمنان دوست نما را بشناسید. فقط كافی است صبور باشید و قدر زندگی خوبتان را بدانید و در جمع خانواده سبزتان زندگی خوبی را تجربه كنید. مراقب رفتار و كردار خود باشید تا بهانه ای دست دیگران ندهید. مسئولیت در كارها را تقسیم كنید تا روحتان دچار لطمه نشود، با یاد خدا و كمك خواستن از او به خواسته هایتان می رسید. همیشه نباید به حرف های او اطمینان كرد، می دانید چرا؟ چون انسان عاشق نه می بیند و نه می شنود...

آبان
با احتیاط عمل كنید تا موفقیت، همراهتان باشد. آرامش خود را حفظ كنید كه پس از مدتی كشمكش، روزهای خوبی را در پیش دارید. سعی كنید بیهوده برای خود عوامل نگران كننده به وجود نیاورید. در كارهای جمعی اجازه اظهارنظر به دیگران را هم بدهید تا فكر نكنند كه شما حسود هستید. مغرور نشوید. اگر به گذشته فكر كنید، می بینید كه موقعیت شناس خوبی هستید، گر چه باید كمی حوصله و منطق را به كارهایتان اضافه كنید. در كارهایی كه به شما ارتباطی ندارد دخالت نكنید، همان گونه كه تاكنون این كار را انجام داده اید. گوشه گیری را رها كنید چون مشكلی را حل نخواهد كرد. خدا را شاكر باشید از این كه سالم هستید و همیشه انتظار روزهای خوش را دارید. متاهل ها با همسرشان مهربان تر و مجردها صبورتر باشند، عجله به خرج ندهید، هر چه قسمت باشد همان می شود.
آذردرگیری های مختصر را پشت سر گذاشته اید ولی پیروزی با شما بوده و برای بهره وری از این موقعیت، برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم كنید. به توصیه های بزرگ تر ها و راهنمایی هایشان گوش دهید، پشیمان نخواهید شد. نامه یا سندی برایتان در راه است كه باعث گشایش مشكل مالی احتمالی شما می شود. اعتماد به نفس شما، سرمایه بزرگی برایتان است كه باید سعی كنید بیشتر، آن را در خود تقویت كنید. یك فرصت سرمایه گذاری برای شما پیش می آید، معطل نكنید، با كمی دقت و واقع بینی از موفقیت دركارتان مطمئن شوید. آرامش را پیشه خود سازید. خشم خود را فرو برید و بردباری را چاره كار سازید و در كارها و امور زندگی سهل انگاری نكنید. با احتیاط حركت كنید و مواظب اطرافیان خود نیز باشید. اگر عاشق او هستید به او بگویید، شاید او نداند، به همین خاطر به روی خود نمی آورد...

دی
اگر احساس می كنید باید تغییری در زندگیتان بدهید، صبر نكنید. فرصت خوبی برای نشان دادن قابلیت و استواری شماست. از تنبلی دوری كنید و با فعالیت، خود را شاداب نگه دارید. به گذشته خود نگاه كنید و از آن عبرت بگیرید تا دیگر اشتباه های گذشته را تكرار نكنید. در حال حاضر از فكر محل كار خود بیرون بیایید و به فكر تغییر خود باشید. باید سعی كنید به یك آرامش روحی برسید. در جمع، فرصت را به دیگران هم بدهید تا یك ارتباط صمیمانه با جمع پیدا كنید. سعی كنید با دیگران كنار بیایید تا حس همكاری شما تقویت شود. قناعت پیشه كنید تا مزه تلخ تنگدستی را نچشید و خوددار باشید تا گرفتار نشوید. به كاری كه دارید اكتفا كنید، ریسك زیاد به نفع شما نیست. به یاد داشته باشید كه قول بیهوده دادن به سود شما نیست، چرا كه روزی چوبش را خواهید خورد...

بهمن
از اظهار نظرهای خود هراسی نداشته باشید و آنچه را كه می پندارید درست است، بی پرده با دوستان نزدیكتان در میان بگذارید، آنها به شما كمك خواهند كرد. جانب احتیاط را رعایت كنید چون احتمال یك غفلت یا برخورد در پیش دارید، اما گریز از آن هم دور از دسترس نیست.
پس انداز و قناعت، شما را توانگر می كند. در موقعیت های مناسب، كاری انجام دهید تا دیگران به شما اعتماد كنند. راستی و صداقت را سرلوحه كارخود قرار دهید تا رفتار شما با دیگران موجب سوء تفاهم نگردد. خبری خوش در راه است، نسبت به آن بی تفاوت نباشید. نهایت استفاده را از لحظه ها ببرید.
نظم شما در كارها نتایج مثبت و خوبی را در برخواهد داشت. بی گدار به آب نزنید، شاید پاسخ (نه) بشنوید و از لحاظ روحی دچار مشكل شوید.

اسفند
معامله و عقد قراردادی در پیش دارید. در این مورد نگرانی را از خود دور كنید چون هدفتان خیر است و خیر هم پیش خواهد آمد. حواستان را جمع كنید و به هر وعده و وعیدی اطمینان نكنید. خود را كنترل كنید و این قدر از زندگی شاكی نباشید، شما تنها نیستید.
در كارهای گروهی، بیشتر شركت كنید. اموری را كه خودتان به خوبی می توانید انجام دهید به دیگران نسپارید چرا كه ممكن است از این حس همكاری، سوء استفاده بشود.
به خودتان مغرور نشوید زیرا با این كار نزدیكانتان از شما فاصله می گیرند و در آن صورت تنها می مانید. به هر حال باید روزی به او پاسخ (بله) را بگویید، اگر از او مطمئن هستید، تعلل جایز نیست، چرا كه او دلبستگی شدیدی به شما پیدا كرده است
وکیل ارث
پنجشنبه 26 فروردین 1395 01:20 ب.ظ
سلام ممنونم از سایت عالیتون مطالبتون عالی بود
سحر
پنجشنبه 17 اسفند 1391 11:34 ب.ظ
ارسال فال مجله موفقیت برای هر ماه
sahar
دوشنبه 29 اسفند 1390 08:43 ب.ظ
baaaaaaaaaaaaaaad nabod
هیتلر ساروی
یکشنبه 9 آبان 1389 09:27 ق.ظ
مسخره بود
آوا
یکشنبه 31 مرداد 1389 10:21 ب.ظ
از ظر من این وب سایت دارای فال های متنوع نمی باشد.اما به هر حال ممنون.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو