فال ماه
در سایت فال لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
جمعه 29 آبان 1388

فال آبان ماه

جمعه 29 آبان 1388

نویسنده :

جهت گرفتن فال به اینك ادامه مطالب مراجعه نمایید
همراه با فلخند مردان متولد آبان


http://i38.tinypic.com/200bfvk.jpg

فروردین

در این دو هفته، کاری را که به آینده‌تان مربوط است شروع خواهید کرد و مطمئن باشید که می‌توانید آن را با موفقیت به اتمام برسانید. برای انجام کاری ناچار می‌شوید روش خود را تغییر دهید یا مسیر تازه‌ای را انتخاب کنید. یکی می‌خواهد به قول معروف با گل آلود کردن آب به نفع خود بهره‌برداری کند، شما با اندکی تدبیر و دقت نظر می‌توانید او را بشناسید و نقشه‌های او را خنثی کنید. خبرهای خوبی به شما خواهد رسید.

اردیبهشت

به زودی خبر خوشحال‌کننده‌ای خواهید شنید.معامله‌ای را که در انتظارش بودید، به پایان خواهید برد. طی ملاقاتی غیرمترقبه بایک شخص بانفوذ یا یک دوست قدیمی برنامه‌های جدیدی را در پیش روی خود خواهید دید. برای انجام کاری ناچار می‌شوید به یک رقابت ناخواسته تن بدهید. نگران نباشید موفقیت از آن شماست.دل دادگان جوان متولد این ماه، با فراهم آمدن موجباتی به تشکیل خانواده امیدوارتر خواهند شد.

خرداد

طی این دو هفته از یک بلاتکلیفی رها می‌شوید و آن وقت می‌توانید اختیار تصمیم گیری را خود به عهده بگیرید. سعی کنید مصمم باشید و دودلی را از خود دور کنید. خیلی زود قصد و خواسته یکی از اطرافیان برای شما روشن خواهد شد. سعی کنید در محیط خانواده یا در محیط کار به بعضی اختلاف‌نظرهای کوچک و کم اهمیت دامن نزنید و از پیش آوردن هرگونه جر و بحث خودداری کنید چون در غیر اینصورت دود آن ابتدا به چشم خودتان خواهد رفت و آن وقت پشیمانی دیگر فایده‌ای نخواهد داشت.

تیر

از یک دوست خبرهای خوشحال‌کننده‌ای خواهید شنید. یک مسافر از راه دور می‌رسد. به یک مهمانی دعوت می‌شوید و ناچار به پذیرایی نسبتا مفصل از یکی خواهید شد. طلبی وصول یا خواسته‌ای قبول و به انجام می‌رسد. سعی کنید برنامه و خواسته خود را با زبان خوش حتی اگر مصلحتی باشد طلب کنید. زبان درشتی و غیظ، غضب در بیشتر موارد لج و لجبازی و دشمنی به بار می‌آورد.

مرداد

این روزها سعی کنید خیلی حساس و دمدمی مزاج نباشید. بهانه‌جویی و بهانه‌گیری‌ها را از خود دور کنید، چون ممکن است نظر و عقیده طرف مقابل نسبت به شما مخدوش و عوض شود. مواظب باشید توقعات بیش از حد شما کار دستتان ندهد. آن دسته از متولدین این ماه که به کار فرهنگی یا هنری اشتغال دارند، به موفقیت‌هایی دست می‌یابند. یك سفر زیارتی كه مدتها در انتظارش بودید در پیش رو دارید بهتر از قبل از این سفر كدورت هایی كه در قلبتان رسوخ كرده را بیرون بریزید.

شهریور

در مورد کسی یا کاری آنچه می‌پنداشتید، اشتباه از آب در می‌آید. زیاد نگران و ناامید نباشید، قرار نیست همه حدس‌ها و پیش‌بینی‌های آدم درست از آب درآید. بهتر است به فکر تصحیح و جبران آن باشید.یک برنامه کاری با موفقیت به جریان می‌افتد. اما سعی كنید خوشحالی از این موفقیت شما را از رسیدگی به سایر كارهایتان باز ندارد. به زودی به مقدار قابل توجهی پول و سرمایه نیازمند خواهید شد. از هم اکنون به فکر چاره جویی باشید. آن کسی را که آرزوی دیدنش را داشتید، خواهید دید.

مهر

برای حل یک مشکل که این روزها فکرتان را به خود مشغول کرده است، باید منتظر گذشت زمان باشید تا فرصت مناسب آن فراهم آید. نگران کم پولی خود نباشید، برای انجام یک مسافرت یا شروع یک برنامه کاری پول یاسرمایه مورد نظر فراهم خواهد شد. این روزها سعی کنید کمی سیاستمدار باشید. گاهی لازم است آدم برخلاف میلش حرفی را بزند تا نظر موافق طرف مقابل را جلب کند و به عنوان مثال بین بنشین و بفرما، کلمه بفرما را بگوید و حرفی را بزند که البته دروغ هم نباشد.

آبان

خبری را که در انتظارش بودید، خواهید شنید و موضوعی که مورد دلخواه شما هست به انجام خواهد رسید. با توصیه و کوشش یکی از همراهان دلسوز کار مهمی به نفع شما به انجام می‌رسد. یک مسافرت کوتاه مدت در پیش دارید. این هفته مواظب بعضی حرفهای خود باشید تا موجب کدورت یا عکس العمل تند از جانب یکی از همکاران و همسایگان نشود. آنچه را که در طلبش بودید به دست شما می‌رسد.

آذر

پول مورد لزوم به دست شما می‌رسد. معامله‌ای شیرین در پیش دارید. امر خیری به نتیجه می‌رسد. این روزها حواستان را جمع کنید چون روی خط شانس هستید. پس مواظب فرصت‌ها باشید تا آنها را از دست ندهید. سختگیری‌ها و لجاجت یکی از نزدیکان حسابی شما را کلافه خواهد کرد. سعی کنید در چنین مواردی شما کوتاه بیایید و از نشان دادن عکس‌العمل‌های تند خودداری کنید تا طرف مقابل نسبت به کار خود پشیمان شود.

دی

برای بهبود یک رابطه عاطفی سعی کنید بیش از حد لازم، احساساتی نشوید و از عواطف خود خرج نکنید، چون آن وقت ممکن است احساسات شما مورد سوء‌استفاده قرار گیرد یا توقعات طرف مقابل زیاد شود. کاری را که در دست دارید، اگر هرچه زودتر به انجام برسانید خود بیش از دیگران از نتایج آن بهره‌مند خواهید شد. مهمان عزیزی در راه دارید. خرج نسبتا بزرگی به گردن شما می‌افتد.

بهمن

این روزها به خاطر پشیمانی یا یک نوع شکست نباید خود را سرزنش کنید و توانایی‌های خود را دست کم بگیرید. سعی کنید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و به خود بقبولانید که چنین اتفاقاتی در زندگی برای همه پیش می‌آید و برای انتخاب یکی از دو راه پیش‌رو ، راه مستقیم را که کوتاهتر هم هست برگزینید. آنچه را در طلب آن بودید، به دست می‌آورید. یک تنگنای مالی حواستان را پرت نکند، گذر از این تنگنا به آسانی ممکن است.

اسفند

در این هفته با برنامه جدیدی مواجه می‌شوید. افق‌های تازه‌ای پیش رویتان گشوده خواهد شد. یک خواسته قدیمی و نسبتا فراموش شده شما، دوباره سر بر خواهد آورد و این بار می‌توانید خواسته خود را عملی کنید. به یک مسافرت خارج از کشور دعوت می‌شوید. برای انجام یک معامله نسبتا خوب و سودآور فرصتی مغتنم به دست می‌آورید. سعی کنید روابط خود را با دوستان قدیمی، تازه نگهدارید و آنان را به دست فراموشی نسپارید.

فالخند مرد متولدین آبان
اغلب مردهای متولد این ماه دارای دو گوش، دو چشم و یك دماغ هستند و از لحاظ ظاهری هیچ شباهتی با سمبل ماه تولد خود (عقرب) ندارند. فقط ممكن است آبان‌ماهی‌هایی كه در عنفوان جوانی به سر می‌برند، به كمك ژل، كرم‌مو، واكس، تافت و ... به زلف خود به سان دم عقرب حالی بدهند و كجش كنند و روی پیشانی بیندازندش. مرد متولد آبان خیلی سرسخت است پس بهتر است هنگام دعوا و مرافعه خانوادگی یك‌‌وقت هوس نكنید كاسه بشقاب‌های جهیزیه‌تان را حرام كنید و به طرفش پرتاب كنید چرا كه در این میان، فقط این جهیزیه شماست كه فنا می‌شود و تنها چیزی كه نمی‌شكند، سر ایشان است. او آنقدر بااراده و مصمم است كه اگر تصمیم بگیرد كاری را انجام بدهد، هیچ بنی‌بشری نمی‌تواند مانعش شود. مثلا ممكن است تصمیم بگیرد در شب عروسی‌اش پشت كفشش را بخواباند، مو و سر و صورتش را اصلاح نكند، یك هفته حمام نرود و هی جلوی مهمان‌ها خرت‌خرت كله‌اش را بخاراند و شوره‌هایش را فوت كند توی بشقاب میوه مهمان‌ها! او آنقدر عاشق هیجان است كه سر زدن هریك از این اعمال از او، هیچ بعید نیست. از آن‌جا كه او عشق هیجان است، از شوخی و مزاح هم به نوعی لذت می‌برد. یك مرد متولد آبان یا شوخی نمی‌كند، نمی‌كند... یا وقتی این كار را انجام می‌دهد كه ...!مثلا ممكن است از شما بخواهد بدون فازمتر و در حالی كه كلید لامپ روشن است و سیم‌هایش اتصالی دارد، دست به تعویض لامپ بزنید و برای این‌كه دستتان راحت‌تر به لامپ برسد یك چهارپایه خیس فلزی برایتان بیاورد و درست وقتی كه ادیسون شما را محكم در آغوش كشیده و موهایتان سیخ شده و از سیم‌های برق به هم چسبیده دارد جرقه به این طرف و آن طرف پرتاب می‌شود، او دلش را گرفته و غش‌غش بخندد! و هنگامی كه شما جیغ می‌زنید كه بس كن، شاید این جملات را هم از لابه‌لای خنده‌هایش بشنوید: «بی‌جنبه! فقط یه كم شوخی كردم!»یك وقت خیال نكنید كه این دفعه، دفعه آخری است كه از این شوخی‌ها از خودش طراحی می‌كند، نه! او آنقدر عاشق هیجان ، تازگی، كشف رفتارها، حالات و عكس‌العمل‌های ناشناخته است كه حتما كارهای خارق‌العاده‌تری در گسترش فرهنگ مزاح انجام خواهد داد.حالا با این اوصاف اگر هنوز تردید دارید كه با یك مرد متولد آبان ازدواج كنید یا نه، بهتر است همین حالا تردید را كنار بگذارید و بروید «بله» را به او بگویید! چرا كه او در همان روزهای نخست پس از ازدواج اول، چنان از زندگی مشترك بیزار می‌شود كه دیگر تحت هیچ شرایطی تن به ازدواج مجدد نمی‌دهد!
بدشانس
یکشنبه 15 تیر 1393 01:21 ب.ظ
همش دوروغه
شامیلا
پنجشنبه 23 خرداد 1392 06:23 ب.ظ
خیلی خوب بود امیدوارم درست باشه که درستم هست
سارا
جمعه 11 اسفند 1391 01:55 ب.ظ
خیلی بددددددددددددددددددددددبودددددددددددددددددددددددددددد
الی
پنجشنبه 17 شهریور 1390 11:45 ب.ظ
چرا فقط برای مردا بود؟بعدشم همه ش چرت و پرت بود
مریم محمدی
سه شنبه 1 شهریور 1390 07:01 ب.ظ
خوشم نیامد بیخود بود
مریم محمدی
سه شنبه 1 شهریور 1390 07:00 ب.ظ
عالی بود افرین
ایلار
شنبه 1 اسفند 1388 11:14 ب.ظ
خوب بود ولی کاش درست باشه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic