فال ماه
در سایت فال لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
یکشنبه 19 مهر 1388

فال فروردین

یکشنبه 19 مهر 1388

نوع مطلب :انواع فال، 
نویسنده :

فروردینیها بخوانند

این برج اولین برج طالع بینی است. افرادی كه تحت این نام و در این ماه متولد شده اند خود را اینگونه می بینند: اول، متولدین این ماه، همیشه در رهبری امور قرار دارند و در صف انجام كارها و رسیدن به اهداف همیشه جلو دارهستند. ولی حالا درست یا غلط در كل باید گفت كه همه چیز طبق منوال دیگری صورت می گیرد. متولدین ماه بره بیشتر ترجیح می دهند شروع كننده باشند تا اینكه كاری را به اتمام برسانند.

آیا پروژه ای دارید كه برای شروع نیاز به یك جرقه داشته باشد؟ به معنی واقعی كلمه با یك متولد ماه بره تماس بگیرید. رهبریی كه توسط این افراد انجام می گیرد آن چنان تاثیر گذار است كه اگر دیدید یكی از آنها سربازان را به دور خود جمع كرده و بعد ازتجدید قوا به سوی مسلح ترین دشمن ها حمله ور شد نباید تعجب كنید. آنها این قدرت و استعداد را دارند.

یك متولد ماه بره همچنین از باز كردن جبهه ای جدید نیز ابایی ندارد. متولدین این ماه معمولاً جلودار ماههای طالع بینی نامیده می شوند و معمولاً این خصیصه ی نترسیدن از ناشناخته هاست كه باعث برنده شدنشان می شود. متولدین ماه بره تركیبی از رهبرانی با انرژی و پویا هستند كه همه ی اینها در كنار دلربایی و جذاب بودنشان می باشد.

سپیده دم یك روز جدید و تمامی حوادثی كه ممكن است در آن اتفاق بیافتد، برای یك متولد ماه بره بزرگترین سعادت و خوشبختی تلقی می شود. سمبل متولدین ماه بره (قوچ) می باشد و این خبر هم خوب است و هم بد. متولدین عجول ماه بره این خصوصیت را دارند كه نظرات خود را به همه تحمیل كنند و ایده هایشان را به خورد آنها بدهند بدون اینكه حتی از آنها بپرسند كه آیا می خواهند بدانند یا خیر و این دقیقاً لحظه ای است كه آرزو می كنید ای كاش سمبل متولدین این ماه موجودی لطیف تر بود. شاید همان بره را بیشتر ترجیح می دادید تا قوچ! شما هرگز نخواهید توانست یك متولد این ماه راتحت تاثیر قرار داده و او را قانع كنید.

در كنار تمام این خصوصیات، قدرت انرژی و توانایی طبیعت این افراد می باشد، قدرتی كه به آنها امكان غلبه بر موانع بزرگ را میدهد. بیشتر انگیزه ی متولدین بره برای رقابت و برنده شدن از قابلیت كاردینال آنها نشات میگیرد. نشانه ی كاردینال مخصوص افرادی است كه می خواهند امور را به نحو احسن انجام دهند و متولدین ماه بره مثال به مراتب بهتری برای این سمبل می باشند تا متولد ماههای سرطان، مهر و ...

ستاره اقبال متولدین ماه بره سیاره ی مریخ است. با گذری بر اساطیر و افسانه های رومیها در می یابیم كه مریخ خدای جنگ بوده است. مریخ از مبارزه هیچ هراسی نداشته و در مورد متولدین ماه بره هم همین مطلب را می توان بیان داشت. این تیپ افراد برجسته، پرخاشجو و دلیر هستند. آنها قادر به جمع آوری تمامی توان داخلیشان جهت غلبه بر هر كسی می باشند و معمولاً هم پیروز می شوند. متولدین ماه بره در دارا بودن انرژی و حس شادابی هیچ كمبودی ندارند و می توانند بیش از هر كس دیگری در بازی بمانند و عقب نكشند. نكته قابل توجه كه باعث پیروزی می شود این است كه قوچها در بیشتر موارد مستقل میباشند و از وضعیت پیش آمده از تمایلاتشان به خوبی آگاهند. این دید شاید در مورد همه صادق باشد ولی در متولدین این ماه وجود دارد و به آنها كمك می كند تا كارهایشان پیش برود و فراتر از اینها طبیعت رقابت جدی آنها تضمین می كند كه آنها هر بازی را با علاقه و شادابی انجام دهند.

در بیشتر مواقع شاید روش آنها به نوعی خود خواهانه و تسلط جویانه تلقی شود ولی (همانطور كه متولدین این ماه می گویند) رهبر بودن به تمركز و توجه بالایی نیاز دارد. متاسفانه متولدین این ماه معمولاً در صحنه باقی نمی مانند تا پیروزی نهایی را رقم بزنند (شكست؟ هرگز) این افراد بیشتر می خواهند خود را در یك پروژه ی دیگر نشان دهند تا اینكه كار اول را كاملاَ به پایان برسانند. عنصری كه با متولدین ماه بره مربوط است آتش است. تفكر، شادابی و تمایل سوزان جهت انجام امور.

متولدین این ماه تحرك فیزیكی را دوست دارند. برای همین هرگز آنها را نخواهید دید كه برای مدتی در كنار گود بنشینند. آنها حتماً به داخل صحنه خواهند پرید و در فرایند انجام كار همكاری خواهند كرد. مطمئناً بعضی تصمیمات آنها در آینده مشخص خواهد شد كه عجولانه بوده است ولی شما هرگز یك متولد ماه بره را پیدا نخواهید كرد كه از انجام كار امتناع ورزد. به وقوع رسانیدن حوادث تمام چیزی است كه در مورد این افراد می توان گفت.

این افراد همچنین از اینكه در قلمروهای جدید گام نهند ترسی ندارند. ریسك انجام دادن چیزهای ناشناخته بهترین هدیه ی روی زمین برای قوچها می باشد. شاید مغرورانه به نظر برسند ولی خیلی سریع به شما اثبات خواهند كرد كه این تنها راه موفقیت است. در حالی كه معمول ترین عبارتی كه بر سر زبان یك متولد ماه بره است اول من می باشد، هیچ جای بحثی با آنها باقی نمی ماند چرا كه در ذهن خودشان، آنها همیشه اولند. آیا این رك بودن است؟ شاید، ولی شاید این تنها راه موفقیت باشد. البته در مورد بحث كردن هم باید بگوییم كه همیشه آنها حرف آخر را می زنند، پس نفس خود را حفظ كنید و بیهوده تلاش ننمائید.

به نظر می رسد كه متولدین این ماه به همان شدت كه كار می كنند، بازی هم می كنند. این افراد خوشحالترین اشخاص در یك مسابقه ی فوتبال یا در هنرهای رزمی می باشند. در بازی عشق و احساسات مورد آزمایش قرار نگرفته ولی با این حال متولدین ماه بره می توانند با دوستانشان بسیار پراحساس و رمانتیك باشند. وقتی كه یكی از این افراد در رهبری كاری قرار دارد، باید مراقب دردسرها باشد و در مواقع بدست آمده نفس عمیقی بكشد.

رنگ قوچ قرمز روشن است كه نشانه ای كاملی ازآتشی است كه آنها تنفس می كنند. قدرت بزرگ متولدین ماه بره در شروع كردن، شجاعت داشتن و تصمیم گیری است. این افراد دوست دارند كه در كارها پیش بروند و در این راه هیچ ترسی ندارند. پویایی و روحیه رقابتی آنها همه كوشش هایشان راتكمیل می نماید.
یکشنبه 19 مهر 1388

استخاره با قرآن

یکشنبه 19 مهر 1388

نوع مطلب :انواع طالع بینی، 
نویسنده :

زمان استخاره به روایتی ازحضرت اما م صادق

شنبه : از طلوع خورشید تا عصر

یكشنبه: از صبح تا ظهر، سپس از عصر تا مغرب

دوشنبه : از سپیده دم تا طلوع خورشید ، سپس از ظهر تا مغرب

سه شنبه:از صبح تا ظهر ، سپس از عصر تا تاریكی شب

چهارشنبه : از سپیده دم تا تاریكی شب

پنج شنبه: از سپیده دم تا تاریكی شب

جمعه : مثل روز پنج شنبه است

بهتر است كه قبل از استخاره سه بار سوره ی اخلاص (قل هو الله احد) را بخواند و سپس سه مرتبه صلوات بر محمد و ال محمد بفرستد و سپس نیت كرده و به انچه كه مایل است استخاره كند، نیز پسندیده تر آنست كه رو به قبله ، با لباس و بدن پاك و  وضو باشد 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic